2,507
edits
(Template series for Infobox card) |
m (typo in wand) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|axe || {{ValidateTrait|axe}} | |axe || {{ValidateTrait|axe}} | ||
|- | |||
|belt || {{ValidateTrait|belt}} | |||
|- | |- | ||
|blade || {{ValidateTrait|blade}} | |blade || {{ValidateTrait|blade}} | ||
Line 29: | Line 31: | ||
|light Armor || {{ValidateTrait|light Armor}} | |light Armor || {{ValidateTrait|light Armor}} | ||
|- | |- | ||
| | |magic || {{ValidateTrait|magic}} | ||
|- | |- | ||
| | |ring || {{ValidateTrait|ring}} | ||
|- | |- | ||
|rune || {{ValidateTrait|rune}} | |rune || {{ValidateTrait|rune}} | ||
Line 38: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|shield || {{ValidateTrait|shield}} | |shield || {{ValidateTrait|shield}} | ||
|- | |||
|trinket || {{ValidateTrait|trinket}} | |||
|- | |||
|wand || {{ValidateTrait|wand}} | |||
|- | |- | ||
|Default (empty) || {{ValidateAct}} | |Default (empty) || {{ValidateAct}} | ||
|} | |} |