2,507
edits
(Template series for Infobox card) |
(Document missing archetype "overlord") |
||
Line 7: | Line 7: | ||
!Input !! Returns | !Input !! Returns | ||
|- | |- | ||
| | |healer || {{ValidateArchetype|healer}} | ||
|- | |- | ||
| | |mage || {{ValidateArchetype|mage}} | ||
|- | |- | ||
| | |warrior || {{ValidateArchetype|warrior}} | ||
|- | |- | ||
| | |scout || {{ValidateArchetype|scout}} | ||
|- | |||
|overlord || {{ValidateArchetype|overlord}} | |||
|- | |- | ||
|Default (empty) || {{ValidateArchetype}} | |Default (empty) || {{ValidateArchetype}} | ||
|} | |} |