2,507
edits
(document servant as valid cardtype) |
(Document support for tainted cards) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|skill || {{ValidateCardType|skill}} | |skill || {{ValidateCardType|skill}} | ||
|- | |||
|tainted || {{ValidateCardType|tainted}} | |||
|- | |- | ||
|Default (empty) || {{ValidateCardType}} | |Default (empty) || {{ValidateCardType}} | ||
|} | |} |