2,507
edits
(Document ring as valid trait) |
m (typo in wand) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|axe || {{ValidateTrait|axe}} | |axe || {{ValidateTrait|axe}} | ||
|- | |||
|belt || {{ValidateTrait|belt}} | |||
|- | |- | ||
|blade || {{ValidateTrait|blade}} | |blade || {{ValidateTrait|blade}} | ||
Line 40: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|trinket || {{ValidateTrait|trinket}} | |trinket || {{ValidateTrait|trinket}} | ||
|- | |||
|wand || {{ValidateTrait|wand}} | |||
|- | |- | ||
|Default (empty) || {{ValidateAct}} | |Default (empty) || {{ValidateAct}} | ||
|} | |} |