2,507
edits
(document support for familiar, sort alphabetically) |
(document servant as valid cardtype) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|plotcard<br>plot card || {{ValidateCardType|plot card}} | |plotcard<br>plot card || {{ValidateCardType|plot card}} | ||
|- | |||
|servant || {{ValidateCardType|servant}} | |||
|- | |- | ||
|skill || {{ValidateCardType|skill}} | |skill || {{ValidateCardType|skill}} |