2,507
edits
(Template series for Infobox card) |
(Document Overlord relic as its own card type.) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|item || {{ValidateCardType|Item}} | |item || {{ValidateCardType|Item}} | ||
|- | |||
|overlord relic || {{ValidateCardType|Overlord Relic}} | |||
|- | |- | ||
|overlord card || {{ValidateCardType|Overlord Card}} | |overlord card || {{ValidateCardType|Overlord Card}} |