2,507
edits
(Document Overlord relic as its own card type.) |
(Document "Hero Relic" as valid card type) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|item || {{ValidateCardType|Item}} | |item || {{ValidateCardType|Item}} | ||
|- | |||
|hero relic || {{ValidateCardType|Hero Relic}} | |||
|- | |- | ||
|overlord relic || {{ValidateCardType|Overlord Relic}} | |overlord relic || {{ValidateCardType|Overlord Relic}} |